Counter Strike

Dark Tigers vítězí na Supreme Masters

suprememasters.gg

Dva české a dva slovenské celky měly tu možnost obohatit turnaj Supreme Masters svojí přítomností. V evropské konkurenci rozhodně nezůstali pozadu.

Dark Tigers, eEriness E-BLUE, NecroRaisers a Intense. Taková byla československá výprava do švýcarského města Amriswill. Zde se v prostorách kulturního centra Pentorama uskutečnil turnaj Supreme Masters o celkový prizepool 7 500 CHF.

Žádný z výše zmíněných celků ve skupinové části nezaváhal a fanoušci domácí scény se tak mohli radovat z hojné účasti Čechů a Slováků v play-off. Hned první kolo pavouka však nezvládli NecroRaisers a tým Intense, který narazil na silné švédské uskupení Represent Gaming. Smutné zprávy přineslo i čtvrtfinále, kde na sebe narazily zbylé dva týmy, Dark Tigers a eEriness. Jeden tak musel z kola ven a vzhledem ke skvěle hrajícím Dark Tigers, padl Černý Petr na slovenský celek. Nakonec se vše, alespoň pro Dark Tigers, v dobré obrátilo a po vítězství 2-0 nad Lyngby Vikings se mohli radovat z účasti ve finále.

prostory Pentorama, Amriswill, Švýcarsko

V samotném finále je čekala sestava složená převážně z Francouzů, nesoucí název NinjaServ.  Ta pro sebe, i přes velmi vyrovnanou hru, zvládla ukořistit první mapu. Něčeho vzácného jsme se dočkali až na mapě druhé, kde se odehrálo neuvěřitelných 53 kol! Z tohoto dlouhého maratonu naštěstí vzešla lépe české výprava. Do krátkého prodloužení jsme se dostali i na rozhodující mapě, Overpass, tam už si ale ostřílení Dartk Tigers soupeře nepustili k tělu a za turnajem udělali zlatou tečku. Kromě poháru se mohou těšit také na peněžní odměnu ve výši asi 100 000 Kč.

Komentáře

TRENDY

Nahoru