Clash Royale

Začátek Clash Royale League je na spadnutí

Zbrusu nová a týmově založená liga Clash Royale League otevře své brány už tento měsíc. Nás bude především zajímat osm evropských celků, které se premiérově představí ve vodách Clash Royale.

Vývojář hry, SuperCell, nedávno nabídl všem hráčům absolvování tzv. „Path to Pro“, tedy cestu k tomu stát se profesionálním hráčem Clash Royale. Vše začalo herním eventem CR League Challange. Toho se zúčastnilo neuvěřitelných 25 milionu hráčů. Pouze 7 000 se jich však dostalo do dalšího kola, aby po několika dalších kvalifikačních zápasech a regionálních turnajích zůstala pouze šedesátka těch nejlepších hráčů z regionu. Ty nejúspěšnější si mezi sebe rozebrali zúčastněné organizace.

Clash Royale League – evropské týmy

O svoje místo na letošním Světovém šampionátu bude bojovat 44 organizací z různých koutů světa. Za Evropu to budou Fnatic, Misfits, SK Gaming, G2 Esports, Team Liquid, Team Queso, Team Dignitas a Allegiance. Americkou ligu si poprvé vyzkouší týmy Cloud9, Team SoloMid, Tribe Gaming, Immortals, NRG, Complexity, 100 Thieves a Counter Logic Gaming. V Číně se o sloty poperou EDG.M, GO, JDG, LGD, NOVA, OP, SNAKE, WE. Asijskou ligu budou mít šanci reprezentovat OGN Entus, Sandbox, Kingzone, OP.GG, GameWith, PONOS Sports, DetonatioN Gaming, FAV Gaming, AHQ ESPORTS CLUB, KIX, Chaos Theory a Bren Esports. Účastníci soutěže v Jižní Americe jsou Vivo Keyd, Giants Gaming, Movistar Riders, MAD Lions E.C., RED Canids, paiN Gaming, Cream a SandStorm.

Začátky lig jednotlivých kontinentů se liší a jsou naplánovány následovně:

  • Evropa – 21.srpna
  • Severní Amerika – 20.srpna
  • Jižní Amerika – 13.srpna
  • Čína – 17.srpna
  • Asie – 24.srpna
Komentáře

TRENDY

Nahoru