League of Legends

Rekkles zpět v základní sestavě Fnatic

Rekkles na 2018 Mid-Season Invitational
lolesports.com

Hvězda světových rozměrů, Martin „Rekkles“ Larsson se konečně po delší pauza vrací do základní sestavy Fnatic. Hájit bude opět spodní linku po boku svého supporta Hylissanga. 

Rekkles byl ze základní sestavy LCS týmu Fnatic stažen už v úvodu letní části sezóny, kdy jeho výkony zaostávaly za výkony jeho spoluhráčů a na první pohled bylo poznat, že Rekklesovi nesedla ani nová meta, která se v tomto období začala usazovat.

Po rozšíření této mety na sebe odezva nenechala dlouho čekat. Metě se musel přizpůsobit takřka každý hráč marksmanů a všichni tak začali trénovat různé jiné hrdiny, především tedy ty, které můžeme nejčastěji sledovat na toplane. I přes veškerou snahu však bylo vidět, že nový styl hry Rekklesovi prostě nesedí a vedení Fnatic tak muselo udělat radikální krok a posadit miláčka publika na pomyslnou střídačku. Místo něj naskočil do hry sOAZ a společně s Bwipem se podělil o tolik populární toplane hrdiny.

„Když jsem byl s týmem v Los Angeles, netrénoval jsem s nimi a dokonce jsem s nimi ani nebyl ve stejné místnosti. Cítil jsem se opravdu odstrčený a vůbec jsem nevěděl co se v týmu děje. Měl jsem pocit, že jsem už nepotřebný“, svěřil se několikanásobný vítěz EU LCS. Následně byl propuštěn z týmového sídla domů, do Švédska, a dostal tak šanci trávit čas s rodinou a přáteli. „Bylo to přesně to, co jsem potřeboval.“, řekl.

Jakmile se vrátil ze Švédska začal okamžitě trénovat novou metu. „Chtěl jsem ukázat trenérům, že se dokáži přizpůsobit okolnostem a pokrýt slabá místa v sestavě.“ To se mu, zdá se, povedlo a Rekkles si tento víkend vychutná zápasy EU LCS plnými doušky. A jelikož se marksmani dostávají zpět do hry, mělo by to pro něj být zase o kousek snazší.

Komentáře

TRENDY

Nahoru