Counter Strike

Bývalá profesionální sestava eXtatusu našla domov u Majestic Lions

hitpoint.cz

Sestava, jejíž nedílnou součástí je i David „Frozen“ Čerňanský, dříve reprezentující eXtatus, našla po delší době nový domov a zůstává v České republice.

Bývalé jádro profesionální soupisky Counter Strike týmu eXtatus se po delším působení pod názvem „warmup“ dohodlo na spolupráci s organizací Majestic Lions. Sestava, do které po odchodu MonttYho a ZEDKA přišli fredi a The eLiVe, se tak pokusí najít svoji ztracenou slávu. Končí také dlouhodobé spekulace o tom, zda o sestavu neprojeví zájem některá ze zahraničních organizací. Majestic Lions neupřesnili, zda hráči zůstávají profesionály. Ve svém prohlášení však poděkovali partnerům, což by mohlo znamenat, že tým bude skutečně pokračovat na profesionální úrovni. Organizace také zdůraznila, že dohoda s hráči platí pouze do konce MČR 2018.

💥 PŘESTUPOVÁ 💣 TOHOTO LÉTA JE TADY❗Delší dobu jsme byli bez Counter Strike Global Offensive týmu, nyní však nastal čas…

Zveřejnil(a) Majestic Lions dne Středa 29. srpen 2018


Mezi největší úspěchy, které část sestavy získala, patří například účast na EU Minoru či titul z Cross Border Esport 2017. A právě letošní Cross Border Esport bude první zastávkou sestavy pod novým jménem. Obhajobu titulu se jim pokusí znepříjemnit týmy jako Tricked Esport či Sharks Esports.

 

Komentáře

TRENDY

Nahoru