Counter Strike

eXtatus opouští CS:GO sestava

extatus.eu

Budoucnost eXtatusu se v posledních měsících jevila velmi nejistě a bylo téměř nevyhnutelné, aby se organizace pokusila nastalou situaci nějakým způsobem vyřešit. Dnes přišlo z tábora eXtatusu radikální řešení.

Tým si před nedávnem aktualizoval své profilové obrázky na sociálních sítích, kam vyvěsil velký otazník. Vše naznačovalo tomu, že spíše než radostné zprávy, přijdou méně příjemná oznámení. První na sebe nenechalo dlouho čekat a eXtatus potvrdil spekulace, když oznámil ztrátu hlavního partnera, Alzy. Pak se tým na chvíli odmlčel. Tedy až dodnes. Extatus v poledních hodinách zveřejnil článek, kde vyzdvihl historii a úspěchy sestavy queztone, Frozen, DEV7L, ZEDKO, MonttY a bohužel i ukončení spolupráce s touto partou.

eXtatus na Copenhagen Games 2017

Organizace navíc zdůraznila, že sestava zůstává pospolu a bude hledat nové angažmá. Ač má za sebou toto uskupení úspěchy jako účast na EU Minoru či titul z Cross Border Esport 2017, není vzhledem k nedávným výkonům zcela jisté, zda o ně některý z profesionálních týmů projeví zájem.

Komentáře

TRENDY

Nahoru