Domácí scéna

V4 Overwatch Series zve na velké finále

Už je to pár dní, co se organizátorům bývalé V4 League podařilo rozjet další, větší a doufejme i stabilnější projekt ! Liga tentokrát nese název V4 Overwatch Series a nedávno zahájila svoji úvodní sezónu a zájem je veliký.

Hned 26 týmů se totiž přihlásilo o účast v nově vzniklé soutěži, což je na kompetitivní Overwatch ve střední Evropě skutečně hojná účast. Celý systém ligy spočívá v rozdělení do tří dovednostních úrovní, přičemž lze do vyšší ligy postoupit či do nižší sestoupit. Mezi Tier 1 týmy, tedy týmy v nejvyšší lize, najdeme například NecroRaisers, Majestic Lions nebo eEriness. Známá uskupení najdeme i v nižších tierech, například tým iNvolute a několik celků Inaequalis.

Jak se zdá, organizátorům se podařilo oslovit i výjimečné sponzory mezi které patří Intel, HC Oceláři Třinec a samotný Blizzard. Pravděpodobně i díky nim celá liga vyvrcholí velmi noblesně ve Werk Aréně, která je domovem již zmiňovaného třineckého hokejového klubu. Na této offline akci se o celkové vítězství poperou nejlepší čtyři Tier 1 týmy a uskuteční se zde také finále Tier 2 i Tier 3 týmů.

Organizátor mimo jiné slibuje i další vyžití pro diváky, například herní místnost s konzolemi, kde bude možnost zahrát si osobně s hráči Ocelářů. Vyzkoušet si budete moci i virtuální realitu a nebo si projít stánky různých herních značek. Třešničkou na dortu je však offline finále v karetní hře GWENT, kvůli kterému se do Třince sjedou skuteční mistři v oboru.

 

Komentáře

TRENDY

Nahoru