League of Legends

Riot ukázal zákulisí produkce EU LCS

Pokud vás někdy zajímalo, jak to vypadá za kamerami největší evropské soutěže v League of Legends, pak právě teď vám dává Riot jedinečnou příležitosti. Nahlédnout můžete za oponu příprav osmého hracího týdne EU LCS.

Hned v úvodu se, nám velmi známé tváře ze streamu, domlouvají, jak by chtěli tento hrací týden koncipovat a na co se vlastně má celá show zaměřit. První návrh je sledovat počínání úspěšných nováčků v soutěži, Daniele „Jiizuke“ di Mauro a Amadeu „Minitroupax“ Carvalho. Ten hned podpořila Sjokz. Druhou verzí je plně se soustředit na probíhající boje o poslední místa v play-off. Soudě dle již proběhlé show, prostor se našel pro obě verze.

K vidění je také příprava komentátorů na hektické situace, především teamfighty. Je zde zdůrazněna podstata komentování příkladové situace spíše z obecnějšího hlediska než soustředění se na detaily. Ve videu nechybí ani příprava těsně před samotným zahájením show, kde si všichni zúčastnění vybírají outfit, nechávají dělat make-up či podstupují poslední procvičování artikulace v podobě přeříkávání jazykolamů. Jak každý z komentátorů připravuje svoje hlasivky na náročnou show uveřejnil Riot v dalším bonusovém videu.

Komentáře

TRENDY

Nahoru