League of Legends

Riot láká na MSI 2018 epickým teaserem

Riot je svými klipy a krátkými filmečky, které jsou doprovázeny epickým vyprávěním dobře známý. Tvůrci zde odvádějí skutečně krásnou a pestrobarevnou práci. Skvělým příkladem může být nedávno vydaný trailer k MSI 2018.

„Bitvy jsou rozhodovány činy válečníků“, zaznívá v úvodu videa během toho co prolétáme po bitevním poli a potkáváme různé šampiony či monstra. Prvním je khazix pohlížející na Đỗ „Levi“ Duy Khánha oblečeného do dresu Gigabyte Marines, což je výborným ohlédnutím za minulým MSI a dominancí junglerů v play-in fázi.

Video v podobném duchu pokračuje. Postupně odhaluje další šampiony a související hráče. Riot si dokonce připravil samostatnou webovou stránku, kde upřesňuje roli šampiona a výkony jednotlivců.

Účastníky hlavní fáze MSI 2018 známe zatím pouze tři. Za evropu to budou suverénní Fnatic. NA LCS bude reprezentovat Team Liquid a korejským zástupce bude tentokrát Kingzone DragonX. Poslední přímá pozvánka do turnaje patří Číně, kde zatím není rozhodnuto o postupujícím. O další dvě místa se poperou týmy ze zbylých regionů v play-in fázi.

MSI nebo-li Mid-Season Invitational je velký turnaj pořádaný Riot Games, který se koná mezi jarní a letní částí sezóny. Do hlavní části turnaje postoupí vždy vítěz z čínské, evropské, americké a korejské ligy. Další dvě místa následně obsadí dva úspěšné týmy z play-in fáze, kam se kvalifikuje vždy jeden zástupce ze zbylých regionů.

Zdroj: cybersport.com
Komentáře

TRENDY

Nahoru