League of Legends

Fnatic ovládli EU LCS, Liquid vládne Americe

lolesports.com

Jarní část sezóny dospěla ke svému konci v obou známých regionech LCS a nabídla nám konečné pořadí soutěže. Jak v EU LCS, tak v jeho americkém dvojčeti jsme se žádného velkého překvapení nedočkali, alespoň tedy na prvních příčkách.

Očekávaný střet dvou velikánů se v dánské Kodani změnil v one man show nejlepšího evropského botlejnera Rekklese. Ten pomohl svým Fnatic ve finále EU LCS k překvapivému vítězství 3:0, přidal dva pentakilly a za celou třízápasovou sérii si nepřičetl ani jednu smrt a po zásluze byl následně vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. G2 se tak museli sklonit před evropským králem a smířit se pouze s druhým stupínkem. Na ten třetí se pak postavili hráči Splyce, jež museli svoje vítězství potvrdit až v pátém zápase velmi vyrovnané série proti Team Vitality.

Fnatic vítězem jarní části EU LCS.

Za oceánem se proti sobě postavil favorizovaný Team Liquid chlubící se hvězdnou sestavou v čele s Doubleliftem a nováček ligy, tým 100 Thieves. Také zde se diváci museli spokojit s velmi krátkou sérií o třech zápasech. Všechny zápasy si favorité s přehledem pohlídali a každou hru se jim podařilo uzavřít do třicetiminutové hranice. Třetím místem se může pyšnit tým Echo Fox, který si v zápase o třetí místo poradil s Clutch Gaming nápodobně, 3-0.

 

Komentáře

TRENDY

Nahoru