Domácí scéna

LoL sekce eSuby se stává profesionálním týmem

esuba.cz

Ano, slyšíte dobře. CS:GO celek eXtatusu už nebude jediným profesionálním týmem v Čechách a na Slovensku. Esuba dnes potvrdila svůj vstup mezi profesionály týmy na online tiskové konferenci, které se zúčastnili všichni členové League of Legends týmu.

Mimo tento obří krok kupředu představila eSuba nejen nové dresy, ale kompletně nový vzhled hráčských souprav. Jak z tiskové konference vyplynulo, nový design oblečení zůstane zatím dostupný pouze pro hráče, fanoušci si jej budou moci pořídit až v budoucnu.

Prvním zahraničním turnajem, který odehrají hráči eSuby jako hráči počítačových her na plný úvazek, bude V4 Future Sport Festival v Budapešti. Ten začíná už 23.března a z České republiky se ho kromě eSuby zúčastní také Team XD. Doplní je maďarský celek Rift Esports a polský Illuminar Gaming. Sebevědomí hráčům z eSuby nechybí a během tiskové konference se sami označili za favority celého turnaje.

Na domácí scéně se blíží ke konci Hitpoint Masters liga a eSubáci už mají jistý postup do play-off. Pozornost hráči samozřejmě upírají na blížící se EU Cup, do kterého se vítěz Hitpoint ligy kvalifikuje a bude mít šanci utkat se o titul v druhé nejprestižnější lize Evropy.

[player_list id=“1119″ title=“Aktuální sestava“ number=“5″ columns=“position“ orderby=“default“ order=““ show_all_players_link=“0″ align=“none“]
Komentáře

TRENDY

Nahoru