Domácí scéna

Hráli hry na Vltavě, horách, jeřábu, v solném dole a teď tohle…

Bláznivý projekt ROG Extreme Gaming má za cíl dostat počítačové hráče na netradiční místa, kde by si za normálních okolností asi nezahráli. Ti nejlepší ve svém oboru znovu poměří síly v šílených podmínkách. Bude zima a možná to trochu zadrncá!

Začalo to na plovoucí pontou na Vltavě, kde se poprvé potkali profesionální hráči počítačových her za nezvyklých podmínek. Za dobu trvání projektu Extreme Gaming zašli ale mnohem dál a hlavně výš. Vyzkoušeli si, jaké to je hrát ve výšce 60 metrů nad hlavním městem České republiky, pokořili nejvyšší vrchol Krkonoš a dokonce si tam zahráli i Counter Strike. Aby nezůstaly na ocet ani hory našich sousedů, hry se hráli i na Lomnickém štítu ve Vysokých Tatrách. Svoji premiéru extrémního gamingu si odbyla i Bratislava. Počítačové klání hostila vyhlídková věž na mostě SNP. Hrálo se i v Polsku a to přímo v solném dole.

 

A šílenství nekončí! Další část zajímavého herního projektu, za kterým stojí Asus, bude pokračovat už 24.února. Tentokrát se bude hrát League of Legends a svůj tým sem přivede první český hráč v LCS Aleš „Freeze“ Kněžínek a český komentátor Petr „Xnapy“ Jirák. Ani tentokrát to nebude klasický herní zážitek. Tři zápasy se totiž odehrají na jedoucí Tatře 813 v tankodromu. Aby toho nebylo málo, na Tatře nebude plachta, vše se tedy odehraje pod otevřeným nebem a v duchu zimního počasí.

Pro vítěze klání je nachystáno 30 000 Kč. Poražený se bude muset spokojit s polovinou.

 

Komentáře

TRENDY

Nahoru