Domácí scéna

Dark Tigers se vrací k LoL a naskakují do Masters

Bude tomu rok, co se v Dark Tigers neobjevila žádná výrazná League of Legends sestava. Úspěšná česká organizace, známá především díky své CS:GO, Hearthstone a Fifa sekci se ale rozhodla znovu okusit atmosféru Vyvolávačova Žlebu.

Pod svá křídla si tentokrát vzali pětici mladíků, která se pod uskupením nazvaným TTR dokázala kvalifikovat na Hitpoint Masters, vede Tiger Masters tabulku a daří se jí i ve sbírání MČR bodů.

Prvotní záměry organizace přitom údajně směřovali úplně mimo vody League of Legends. „Přesto, že jsme spíše uvažovali o PUBG nebo Battalion 1944 týmu, rozhodli jsme se právě pro League of Legends. Důvody jsou jednoduché a jsou to hlavně turnaje na lokální scéně, které v těch dvou titulech zatím chybí.“, uvádí Dark Tigers na svém webu.

V krátkém rozhovoru jsme vyzpovídali také nového kapitána LoL týmu Dark Tigers, Dominika „Ovčáka“ Šilhánka. Toho jsme se mimo jiné zeptali, koho on považuje za letošního favorita Masters, odpověď nás nepřekvapila.

Kvalifikovali jste se na ERL, jak myslíte že obstojíte v silné konkurenci a kdo podle tebe bude favoritem ligy ?

Těžko říct, jelikož většina z nás jsme nováčky v lize, osobně si ale myslím že některé celky jsou pro náš tým hratelné. Co se týče favorita ligy… myslím si, že to nebude nikdo jiný než eSuba, protože jsou aktuálně složeni ze špičky CZ/SK scény a zkušenosti, které mají jsou obrovské.

Proč zrovna Dark Tigers ? Zvažovali jste i jiné nabídky ?

Nabídek jsme jako celek moc neměli, spíše jsem se snažil nějaké sehnat. Dark Tigers byli v mém oku prioritou už delší dobu, a nakonec jsme se dokázali domluvit, za což jsem hrozně rád.

Kromě ERL, jaké máte cíle pro tuto sezónu ?

Tak určitě je to účast na spousty turnajích, hlavně na off-line akcích jako jsou MČR, MSR a Y-Games, dále budeme chtít zkoušet i zahraniční turnaje, ale těžko ještě říct jak se bude našemu celku dařit, protože jsme zatím na začátku.

Ovčákovi děkuji za vyjádření a těšíme se, co nám nová sestava předvede. Zda dokáže stabilně konkurovat zaběhlé domácí špičce zjistíme nejdříve 20.února, kdy začíná zmiňované Hitpoint Masters.

[player_list id=“975″ title=“Dark Tigers“ number=“5″ columns=“number,position“ orderby=“default“ order=“ASC“ show_all_players_link=“0″ align=“none“]
Zdroje: darktigers.cz, topgaming.eu

 

Komentáře

TRENDY

Nahoru