Domácí scéna

LoL MČR za dveřmi, Inside Games favoritem

Dnes již neexistující Fraternitas se budou titulem mistrů České Republiky v League of Legends pyšnit už jen několik pár dní. Teda minimálně někteří z nich. O titul se totiž utkají znovu, tentokrát v dresech různých týmů. K vidění bude také hvězdný tým Inside Games Tribunal zahrnující české hráče dříve působící v zahraničí a to včetně Aleše „Freeze“ Kněžínka.

A to takhle po roce, jsou tu zase Vánoce, vlastně……MČR. Ano, rok uběhl jako voda a organizátoři MČR už mají plné ruce práce na Brněnském výstavišti, aby dali dohromady herní stage tak, jak ji všichni dobře známe. Osm týmů, které vzešly z celoroční kvalifikace zde změří síly ve dvou skupinách o celkový prize pool 95 000,- Kč!

Skupiny se budou hrát Double Elimination GSL formátem a dva nejlepší týmy z každé skupiny si to rozdají v play-off. Skupinové boje vypuknou v pátek 10.listpadu od 14:00 a budou pokračovat následující den už časně od 9:30. Od 13:00 pak budeme moci sledovat semifinále play-off a vyvrcholení celého turnaje si můžete vychutnat v poslední hrací den, tedy Neděli 12.listopadu od 9:30.

Favority z Inside Games se ve skupině A pokusí překvapit nováčci Play4Ever či MARVO esports. Číhat na svou kořist budou také lvi z Majestic Lions.

Ve skupině B očekáváme tuhý boj mezi eSubou a eXtatusem. Opomenout nesmíme ani Team Brute a Eclot Gaming, což jsou týmy, které se nenechají odstrčit a určitě zamíchají s kartami v průběhu turnaje.

 

Zdroj: playzone.cz

 

Komentáře

TRENDY

Nahoru