Domácí scéna

Karty na MČR v mobilních hrách rozdány

Mimo počítačových titulů se na MČR utkají i hráči mobilních her, kam byl letos krom Clash Royale překvapivě zařazen i Hearthstone. V obou titulech si to chlapci rozdají ve čtyř skupinách po čtyřech hráčích.

Skupiny Clash Royale letos vypadají opravdu zvláštně. Z 16 hráčů jich 12 pochází ze stejné organizace, konkrétně zetko esports. Přiom poslední skupina, skupina D se skládá pouze z hráčů z této organizace. Co je tedy víme už teď je, že zetko esports bude mít svého zástupce v play-off a ne jednoho. Z každé skupiny totiž postupují dva hráči, kteří si to v Single Elimination play-off rozdají o 25 000Kč, mobil a tarify od Vodafone, jež je hlavním sponzorem mobilního MČR.

Rozlosování Clash Royale skupin

Skupina A Skupina B Skupina C Skupina D
eSuba.CHIPY zetko.xXUnseenXx eSuba.Elfkam zetko.Synek
zetko.bRoCk zetko.Jess zetko.Radves zetko.Adů
zetko.NOW zetko.Pepis zetko.Mára Škvára zetko.Kuseq
zetko.Jaffo eEriness.DanoBoss eEriness.FlySkiller zetko.HulkSk

 

U Hearthstone turnaje je nutno podotknout, že se bude hrát BO5 Last Hero Standing(s banem). Samozřejmostí je také Double Elimination GSL formát. Pro hráče je tedy důležité dvakrát vyhrát, aby postoupili. Celý turnaj bude samozřejmě streamovaný a k vidění budou hvězdy české scény jako eSuba.Faeli, který bude bojovat ve skupině C.

Rozlosování Hearthstone skupin

Skupina A Skupina B Skupina C Skupina D
iG.PoweR eE.GarO iN.Kronos ECLOT.Heki
iG.Pardub eSuba.Scruffy ECLOT.ItsMeMV eE.Gumicuk
ECLOT.Johnypass ECLOT.martim iG.Dodgy iG.Findan
DTG.Nyrf UNI.Pavel1111 eSuba.Faeli iG.Matty

 

Zdroj: playzone.cz
Komentáře

TRENDY

Nahoru